DMS CNC MAKİNA HARTFORD’UN 50.YILINI MÜŞTERİLERİ İLE TAYVAN’DA KUTLADI

DMS CNC MAKİNA müşterilerini 29.06.2015-03.07.2015 tarihleri arasında HARTFORD’un 50. yıl etkinlikleri kapsamında Tayvan’da ağırladı. Dünyanın farklı ülkelerinden 1500’e yakın ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşen etkinliklere, Türkiye’den 43 değerli sanayicimiz katılım sağladı.          

50. Kuruluş yılını düzenlediği özel bir gecede kutlayan HARTFORD, aynı zamanda sahip olduğu ve geliştirdiği teknolojileri fabrikasında düzenlediği OPEN HOUSE ile müşterilerine tanıttı. Tüm üretim ve montaj hatlarının ziyaretçilere açıldığı bu tanıtımlarda, 50 yıllık tecrübesi ile üretilen ürünler  sergilenmiş ve en yeni teknolojiler müşterilere sunulmuştur. Özellikle Hartford’un yeni geliştirmiş olduğu kendine has kontrol ünitesi Hartrol-Plus ve akıllı fenermili teknolojisi müşterileden büyük ilgi görmüştür.

HARTFORD’un 80 den fazla ülkede 44000 den fazla makinası çalışmakta olup, ürün yelpazesinde,  CNC Dik İşleme Merkezi, CNC Yatay İşleme Merkezi, CNC Çift Kolonlu İşleme Merkezi ,CNC Borverk ve CNC 5 Eksen İşleme Merkezi bulunmaktadır. Otomotiv, Havacılık,Savunma,  Makine Ekipmanları, Enerji ve Medikal Sanayisi gibiçok çeşitli sektörlerde kullanılan makinalar üreten ve dünyaca ünlü bir marka olan Hartford, 50 yılı geride bırakmanın gururunu yaşamaktadır.

50.Yıl kutlama gecesine Tayvan Büyükelçimiz Sayın İsmet Erikan da teşrif etmişlerdir. Gecede kısa bir konuşma da yapan Erikan, şunları kaydetti: “ Benim ülkemde çalışan makinalarınız, ülkemizin global olarak sattığı ürünlerin üretimine yardım etmektedir. 50 yıllık geçmişe sahip Hartford Türkiye’de uzun süreli ve başarılı bir iş ilişkisi kurmuştur. Bugün burada bulunan Türkiye’nin farklı şehirlerinden 50 ‘ye yakın sanayicimiz bu işbirliğinin iyi bir örneğidir ve gelecek uzun yıllar boyunca bunun böyle devam edeceğini umuyorum.”

50.yıl kutlama gecesi ve Openhouse sonrasında, SUN-MOON Gölü, TAIPEI 101 da dahil olmak üzere Taichung ve Taipei şehirlerinde turistik yerler ziyaret edilmiş ve katılımcılar büyük bir memnuniyetle gezi ve programı tamamlamışlardır.