Hakkımızda

1981'den bugüne DMS CNC MAKİNA..  

1981 YILINDA Konya Karatay Sanayi’nde 100m2 lik bir atölyede torna işleri ve fason imalat yaparak iş hayatına başlayan DMS CNC MAKİNA, Konya’da CNC destekli üretimin öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Makine parkını 8 adet CNC’ye çıkararak üretim kapasitesini artırmış ve  1996 yılına kadar ülkemizin önde gelen önemli firmalarına yedek parça imalatı yapmıştır.

1996 yılından itibaren CNC makine satışına da başlayan DMS CNC MAKİNA, müşterilerine daha kaliteli ve hızlı servis hizmeti verebilmek için 1997 yılında servis firması olan HAN ELEKTRONİK firmasını kurmuş ve yatırımlarına tamamen CNC Satış ve Servis üzerine devam ederek kısa süre içerisinde önemli referanslara sahip olmuş, ürün ve hizmet kalitesini ispatlamıştır.

2000’li yıllarda büyük illerde kendi şubelerini açan DMS CNC MAKİNA,  Konya merkez olmak üzere, İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara Şubeleri ve Kayseri servis noktasında dinamik satış ve servis ekibi ile Türk sanayicisine kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir.

Değerli iş ortağımız HARTFORD’un en başarılı bayi ödülü olan ALTIN ÖDÜL’ü 2013 yılında kazanan firmamız, aynı zamanda HARTFORD’un tüm dünya üzerindeki 3 dağıtım merkezinden biridir. 

 

Servis yatırımlarına 2014 yılında da devam eden firmamız,  PCB Kart Tamirat Laboratuarını kurmuş ve makine sektörünün haricinde tıbbi cihaz, hızlı tren, askeri cihazların kartları olmak üzere tüm sektörlere PCB kart tamirat hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamız yine 2014 yılında  ONLINE MOBİL SERVİS SİSTEMİ‘ni (OMSS) devreye alarak, bütün servis süreçlerini ve müşteri tale

plerini online olarak takip etmektedir. Servis işlemlerindeki tüm süreç servis mühendislerimizde bulunan mobil cihazlar ile kayıt altına alınmakta ve merkezden takip edilmektedir. Böylece müşterilerimize daha hızlı ve etkin bir servis hizmeti sunarken, sistemin sağlamış olduğu istatistiki bilgi ve raporlar sayesinde, müşteri memnuniyetini sürekli ölçerek, kaliteli servisin sürekliliğini sağlamaktayız.

Mutlu Müşteri felsefesi ile hizmet veren DMS ailesi olarak hedefimiz, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih veya takdir edilen ve CNC Tezgâhlarının imalat, satış ve servisinde Türkiye’nin bir numaralı firması olmaktır.

fuarizmir2017