HARTFORD’TAN 5 EKSEN KÖPRÜ TİPİ CNC İŞLEME MERKEZİ

Dünyada sertleşen serbest rekabet ortamında firmaların geleceklerini innovasyon ve Arge’ye yaptıkları yatırımlar belirlemeye başlamışken, buna paralel olarak da ürünün son kullanıcısı olan müşteriyi, memnun etme ve yüksek teknolojik ürün satın alma algısını fiyat performans kriteri belirlemektedir. Geçtiğimiz 50 yıl içerisinde sürekli yenilik, sürekli gelişme ilkesini prensip edinen dünyanın en büyük köprü tip işleme merkezi üreticilerinden biri olan HARTFORD bu kriterlere sahip çıkan ve bu amaçla sizlere hizmet eden çok köklü bir takım tezgahı üreticisidir.

Hartford Tayvan’da gerçek 5-Eksen işleme merkezini kendi bünyesinde tasarlayıp üreten tek firmadır.Yine Tayvan’da gerçek 5-Yüzey işleme merkezi ve kolon hareketli W Eksenli köprü tip işleme merkezini kendi bünyesinde tasarlayıp üretebilen tek firmadır.

5 Eksen Köprü Tipi İşleme Merkezi, dört eksende dört lineer kızak sabit ve güvenilir hareket sertliğini arttırır, %40’a kadar artırılmış rijitlik sağlar. Makine tasarımı, operatörün iş parçalarını kolaylıkla yükleyip boşaltmasına izin verir.

Yeni nesil 5A serisi ayrıca HARTFORD’ un tamamen kendi tasarımı olan kontrol ünitesi HARTROL PLUS ile donatılmıştır Özellikle Alman ve Japon üreticilerin kullandıkları üst düzey profesyonel kontrol ünitesi seçeneğine eş HARTROL PLUS, 5A serisinde standart olarak sunulmuştur.

Kullanım Alanları

Kalıpçılık
Medikal Endüstrisi
Hava-Uzay endüstrisi
Otomobil-Motosiklet Endüstrisi
Yeşil Enerjisi

5A-650-2-with-optional-link-type-chip-conveyor